Genel İngilizce programları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ikiye ayrılır. Hafta sonu programlarında tek gün ve çift gün eğitim imkanları sunulmaktadır.

Seviye Tespit
Kursiyerler genel ingilizce kurslarına katılmadan önce seviye tespit sınavına girmek zorundadırlar. Bu sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümdür ve buradan çıkacak sonuca göre sınıf yerleştirmeleri yapılır.

EXCLUSİVE EĞİTİM
Maksimum 4 kişilik özel sınıflarda deneyimli öğretmenlerle İngilizce öğrenmenin tadını çıkarın. Exclusive sınıflarımız her yaşa uygun programlarla hizmet vermektedir. Öğrencilere özel hazırlanan eğitim programlarında, ders saatleri ve günleri kurum yetkilisiyle karşılıklı görüşmesi ile kur esaslı olarak programlanmaktadır.

Movie Club
Filmler ve diziler eşliğinde İngilizce öğrenimi artık daha kolay. Uzman öğretmen kadromuz ile birlikte film izleyerek İngilizce öğrenmenin tadını çıkarmanız için tasarlanmış olan Movie Club etkinliklerimiz her dönem devam etmektedir.

Speaking Club – İngilizce Konuşma Kulübü
– Konuşma kulübümüz, dili geliştirmeyi ve kullanmayı amaçlar.
– Yabancı eğitmenler eşliğinde dil akıcılığını arttırıcı, anlamayı kolaylaştırıcı, hızlı düşünüp cevap vermeyi sağlayan programlardır.
– Eğlenceli konularla zevkli bir ortamda ders işlenen sınıflardır.